IP PTZ-відеокамера TVT TD-8543IE3N(PE-40M-AR35)<-b> з моторизованим об’єктивом з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 4.5-180 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 40x. Відстань ІЧ-підсвічування до 350 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей-транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.<-p>
Застосування<-h2>
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра та інтелектуальне відстеження на таких об’єктах як: аеропорт, швидкісні магістралі, парки, мальовничі місця, вокзали та майданчики, індустріальні парки, а також попереднє виявлення геологічних катастроф: морський землетрус, селевий потік, лісова пожежа тощо.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
PTZ-камера оснащена об'єктивом з 40-кратним оптичним зумом і новітнім сенсором, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1-2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 4.5-180 мм.<-li>
Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей-транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, який може виявити максимум 17 об'єктів на сцені та класифікувати людей-транспортні засоби на відстані до 720 метрів. Коли будь-який з них вторгається в обмежену зону, камера відстежує його, збільшує до центру екрану, фіксує і записує, а також подає сигнал тривоги до тих пір, поки об'єкт не зникне.<-li>
Сучасний стандарт компресії відео H.265+-H.265-H.264+-H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.<-li>
Наявне ІЧ-підсвічування до 350 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.<-li>
У порівнянні з попереднім поколінням, збільшена швидкість обертання і діапазон нахилу цієї PTZ-камери, що забезпечує більш тривале і швидке інтелектуальне відстежування. Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~390°-сек, попередньо встановлено 420°-сек кут нахилу від -25° до 155° з регульованою швидкістю 0.1~270°-сек, попередньо встановлено 300°-сек. 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.<-li>
Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10-100M.<-li>
Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.<-li>
Напруга живлення DC24V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, тип 2) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.<-li>
З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу для запису та відтворення звуку, один тривожний вхід та один вихід для підключення охоронних датчиків.<-li>
Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.<-li>
Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| POE | Да |
| Аудіовиходи | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 350 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кути повороту / нахилу | Поворот |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Оптичний зум | 40x |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Фокусна відстань | 4.5-180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 577 ₴



