IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256WIA<-b> з кронштейном для монтажу, з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS-Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.265-H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 12 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 12 В-2 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.<-p>
Застосування<-h2>
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256WIA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.<-p>
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2880*1620 пікселів, відеостиснення H.265-H.264.<-li>
Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.<-li>
Кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°-сек, за вертикаллю 20°-сек.<-li>
Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому LED-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.<-li>
Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS-Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.<-li>
Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.<-li>
Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.<-li>
Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.<-li>
Підтримує автоматичне відслідковування людини.<-li>
Живлення камери DC 12 В-2 А.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 197 / 128 / 157 мм |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597 ₴


