IP-відеокамера Light Vision VLC-2292WI<-b> з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS-Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 4 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 15 м. Живлення DC 5 В-1.5 А. Запис на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Підтримка протоколу ONVIF. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.<-p>
Застосування<-h2>
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-2292WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.<-p>
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.<-li>
Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.<-li>
Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.<-li>
Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS-Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.<-li>
Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.<-li>
Порт Ethernet RJ45 10-100M, підтримка протоколу обміну даних TCP-IP.<-li>
Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.<-li>
Живлення камери DC 12 В-2 А.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 165 / 88 / 60 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


