IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5292ID10Z<-b> з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS-Android, з подвійним об’єктивом, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6-12 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 12 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В-1.5 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.<-p>
Застосування<-h2>
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5292ID10Z можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.<-p>
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
Роздільна здатність камери – 2 Мп (1920*1080 пікселів), подвійний об’єктив, відеостиснення H.264.<-li>
Камера оснащена варіофокальним об'єктивом 3.6-12 мм.<-li>
Кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°-сек, за вертикаллю 25°-сек.<-li>
Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.<-li>
Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS-Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.<-li>
Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.<-li>
Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.<-li>
Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.<-li>
Підтримує автоматичне відслідковування людини.<-li>
Живлення камери DC 5 В-1.5 А.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 72° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Живлення | DC 5 В |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 123 / 80 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴


