IP-відеокамера TVT TD-9544S4L-C(D-PE-AW1)<-b> з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 96°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м, відстань LED-підсвічування до 20 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється. Можливе живлення через PoE.<-p>
Застосування<-h2>
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.<-p>
Ключові властивості та можливості<-h2>
Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f-2.8 мм. Матриця камери: 1-3″ CMOS.<-li>
IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин ліні.<-li>
Сучасний стандарт компресії відео H.265+-H.265-H.264+-H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.<-li>
Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 20 м та світлодіодне – до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.<-li>
Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10-100M.<-li>
Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.<-li>
Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.<-li>
З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка двох відеопотоків, наявність вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.<-li>
Можливий віддалений моніторинг зі смартфонів та планшетів з підтримкою iOS-Android.<-li>
Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | SMD |
| Вага | 420 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Інтерфейси передавання даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Світлочутливість | 0.09 Люкс |
| Серія | S |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 787 ₴



