Відеореєстратор TD-3004H1-4P-B1<-b> від TVT Digital<-b> – це 4-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 6 Мр, з 4 PoE-портами. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики такі як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі-залишені предмети, скупчення людей тощо.<-p>
Ключові властивості<-h2>
4-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 4 IP-відеокамер.<-li>
Відмінною особливістю даної моделі є наявність 4 портів RJ45 із можливістю живлення камери за технологією РоE. Стандарт РоE IEEE802.3AF-AT, вихідна потужність 40 Вт.<-li>
Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як перетин лінії, вхід до регіону, зниклі-залишені предмети, скупчення людей тощо.<-li>
Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості покращується якість записаної картинки.<-li>
Підтримка запису відео у роздільній зданості 6MP - 5 Mp - 4MP - 3MP - 1080P - 960P - 720P @ 25fps. Вхідний-вихідний потоки 40-64 Mbps.<-li>
Можливість підключення монітора, є відеовиходи HDMI та VGA з роздільною здатністю Full HD.<-li>
2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.<-li>
Мережа: RJ45 100Mbps. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.<-li>
Підтримка одного HDD (SATA) до 10 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.<-li>
Перегляд архіву локально-віддалено 4-4 канали.<-li>
Багаторежимний запис: ручний - за часом - за рухом - за тривогою - за смарт-подією.<-li>
Швидке та гнучке резервне копіювання через USB, мережу тощо.<-li>
Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.<-li>
Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).<-li>
Віддалене керування через Web або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, PTZ і конфігурація.<-li>
Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.<-li>
<-ul>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість записування | 25 к/с |
| POE | Да |
| Smart-функції | Перетин лінії |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Відеовихід | HDMI |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Можливі роздільні здатності запису | 6 Мп |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Живлення | DC 48 В / 1.25 А |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Роздільна здатність відеосигналу | 6 Мп |
| Серія | H |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 241 ₴




