IP-відеокамера TD-9452A3-PA на 5 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу проектних камер, використовується не просто для запису відео, але й для виконання конкретних завдань. Зокрема дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення проникнення в зону, що охороняється, виявлення перетину лінії.
Відеокамера виконана у форм-факторі bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі у вуличних умовах. Сучасне потужне ІЧ-підсвічування допомагає зробити зображення чітким у темний час доби на відстані до 50 метрів. Камера оснащена моторизованим об'єктивом f-2.8-12 мм. Завдяки йому оператор може в режимі віддаленого доступу змінювати кут огляду камери, наближати або віддаляти необхідні об'єкти в кадрі.
З інших переваг слід зазначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід та один аудіовиход, вбудований динамік, один тривожний вхід та один вихід, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж з регулювання за трьома площинами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення розмиття відео |
| Аудіовиходи | Да |
| Вага | 650 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серія | A3 |
| Сумісність | DAHUA |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 528 ₴





