IP-відеокамера TD-9423A3-LR на 2 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу проектних камер, використовується не просто для запису відео, але й для виконання конкретних завдань. Зокрема ця модель заточена під зчитування та розпізнавання номерів та оснащена відповідним набором функцій відеоаналітики. Сценарії використання цього пристрою можуть бути наступні: в'їзд-виїзд на закриту територію, дорожнє спостереження, паркування-стоянки, миття, розслідування дорожньо-транспортних пригод.
Відеокамера виконана форм-фактором bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальним, а ступінь захисту IP67 дозволяє використовувати модель у вуличних умовах. Сучасне потужне ІЧ-підсвічування допомагає зробити зображення чітким у темний час доби на відстані до 70 метрів. Камера має моторизований об'єктив f - 2.8-12 мм. Завдяки йому оператор може в режимі віддаленого доступу змінювати кут огляду камери, наближати або віддаляти необхідні об'єкти в кадрі.
З інших переваг слід зазначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід та один аудіовихід, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж регулювання по трьох площинах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | Да |
| Smart-функції | Розпізнавання автомобільних номерів |
| Вага | 1.04 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Google Chrome |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Розміри | 279.5 / 100.3 / 88.9 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Сумісність | DAHUA |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 2 |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 281 ₴





