Mifare/Em-Marine (IC/ID карти) Індикатор живлення Світлодіодний індикатор стану IP64-20 °C — +65 °C12 VDC, 500 mA, 2 W121 × 86.5 × 14 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485, Wiegand (W26/ W34) |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Живлення | 12 В DC, 500 mA |
| Робоча температура | -20°C - +65°C |
| Розміри | 121 × 86.5 × 14 мм |
| Відстань зчитування | 50 мм |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Тип карток | EM/Mifare |
| Частотна характеристика | 125/13.56 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴


