● Стандарт IP66● Mifare● Доступ через мап-Bluetooth● RS485\Wiegand34● Тампер● 12V DC● Використання на вулиці/в приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 160 г |
| Метод роботи | Зчитування карти/Bluetooth |
| Монтаж | Накладний |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| Робоча температура | –30 °C - +70 °C |
| Розміри | 135×40×15 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип карток | Mifare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴


