● Зони 2● Функції вбудований магнітоконтакт, зовнішній контакт, зовнішній контакт із лічильником імпульсів, датчик нахилу● Сенсор (геркон) поріг 7-15 мм, не менш ніж 1 000 000 спрацьовувань● Вихід живлення 3 В, 1 мА макс.● Живлення 3V, CR123A літієва батарея● Діапазон робочих температур -20 °C - +50°C● Ступінь безпеки 2● Габаритні розміри 85 х 20,9 х 20,4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушення). Ключ шифрування — 256 біт |
| Вага | 66 г |
| Метод роботи | вбудований магнітоконтакт, зовнішній контакт, зовнішній контакт із лічильником імпульсів, датчик нахилу |
| Особливості | поріг 7-15 мм, щонайменше 1 000 000 спрацьовувань; вихід живлення 3 В, 1 мА макс. |
| Живлення | 3V, CR123A літієва батарея |
| Покриття | до 2-х охранных зон |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Розміри | 85 х 20,9 х 20,4 мм |
| Відстань передавання | до 4800 м |
| Термін роботи батареї | до 5 років (без споживання AUX) |
| Частотна характеристика | 868.0 - 868.6 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴


