4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-3″ CMOS роздільна здатність 4Mp (2560*1440) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 96° горизонтальний, 53.7° вертикальний LED-підсвічування до 20 м та ІЧ-підсвічування до 20 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.09 Люкс @F2.2, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF живлення DC12V-PoE, споживання 5 Вт вбудований мікрофон ступінь захисту IP67 габаритні розміри 162.1 - 74.8 - 73.8 мм вага 0.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | SMD, Виявлення перетину лінії, Вхід/вихід із зони |
| Вага | 300 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 162.1 / 74.8 / 73.8 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.09 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴


