IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6592S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку TuyaSmart для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг). Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6592S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-350°, кутом нахилу 0-120°.
Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
Підтримка застосунку TuyaSmart для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
Живлення камери USB-microUSB 5 В/1 А.
До комплекту постачання входить блок живлення DC5V/1A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Вага | 150 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Кути огляду камери | 100° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-120° |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | 5 В |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 95.7 / 58.2 / 54 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Тип камер | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴






