● Груп охорони 30● Бездротові пристрої в системі 200● Пристрої: 99 зон для датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 35 виходів● Користувачів 60● Живлення 12 В, 0.35 А● Резервування живлення акумулятор 2500 мА·год, до 24 годин● Зв'язок: Комп'ютерна мережа Ethernet, 100 Mbit, Модем GSM-GPRS для резервування, Двосторонній шифрований зв'язок, ключ шифрування — 256 біт● GSM-GPRS: 850-900-1800-1900 МГц, Class 4● Габаритні розміри 167 х 120 х 25.4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Mbit |
| GPRS | 850/900/1800/1900 МГц, Class 4 (2 W @ 850/900 МГц), Class 1 (1 W @ 1800/1900МГц) |
| Антисаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушення). Ключ шифрування — 256 біт |
| Бездротовий брелок | 60 |
| Клавіатура | 16 |
| Кількість груп | 30 |
| Макс. кількість користувачів | 60 (200 пристроїв) |
| Живлення | 12В, 0.35 А |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Відстань передавання | Бездротовий інтерфейс ISM, два приймачі з декількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Резервна батарея | 2500 мА•год, до 24 годин |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 235 ₴


