4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-3″ CMOS роздільна здатність 4Mp (2560*1440) моторизований об’єктив f-2.8-12 мм кути огляду 92°-31° горизонтальний, 48°-17.2° вертикальний LED-підсвічування до 40 м та ІЧ-підсвічування до 50 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.005 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням - 0.004 Люкс @F1.4, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF P2P живлення DC12V-PoE, споживання 8.5 Вт 1 аудіовхід, вбудований мікрофон запис на microSD карту (до 256 Гб) ступінь захисту IP67 габаритні розміри 217.8 - 80.5 - 80.3 мм вага 0.68 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Класифікація цілей |
| Вага | 680 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED, 50 м – ІЧ |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 665 ₴



