● Кардридер Мifare● Корпус із PC+ABS● Вбудований звуковий сигнал● Інтерфейс RS-485 і Wiegand● IP67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антисаботаж | Підтримують |
| Вага | 170 г |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485; Wiegand |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 1 Вт |
| Живлення | 9–15В DC, 100 mA |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 102×72×18 мм |
| Відстань зчитування | 0-3 см |
| Ступінь захисту | IP67 (необхідна обробка силіконом) |
| Тип карток | Mifare |
| Частотна характеристика | 13.56 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴


