4Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою WiFi роздільна здатність 4Mp (2560*1440) матриця 1-3" CMOS об'єктив f-2.1 мм ІЧ-підсвічування до 10 м чутливість 0.035 люкс@F1.2, AGC увімк., 0 люкс з ІЧ PIR-датчик руху вбудований мікрофон та розмовний динамік стиснення H.265+ - H.265 - H.264+ - H.264 інтерфейси тривоги: 1-1 вхід-вихід RJ45 100M підтримка ONVIF, P2P бітрейт: 64Kbps~6Mbps живлення DC 12 В - PoE запис на MicroSD карту (до 128 Гб) ступінь захисту IP33 розміри 130 - 71.7 - 71.7 мм вага 0.14 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Вага | 140 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, POST, HTTP (s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTMP, RTSP, SMTP, UDP, UPnP |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 130 / 71.7 / 71.7 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.0035 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 2.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 865 ₴



