4Mp зовнішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi 2.4G-5G роздільна здатність запису 2560*1440 матриця 1-2.8" SmartSens CMOS об’єктив f-3.6 мм, кут огляду 92° відеокодек Smart H.265 чутливість 0.01 люкс-F1.2 протоколи обміну даних: TCP-IP, RTSP, ONVIF підсвічування до 20 м вбудований мікрофон та розмовний динамік простий віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок Tuya) інтелектуальна детекція людини запис за детекцією руху на карту micro SD (до 128 Гб) живлення 12В-2 А клас захисту IP66 робоча температура -20°С~+55°С габаритні розміри 165 - 64 - 70 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | Smart H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кути огляду камери | 92° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 165 / 64 / 70 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴








