3Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц) роздільна здатність запису 2304*1296 пікселів об'єктив f-3.6 мм матриця 1-4.3" CMOS відеокодек H.264 ІЧ-підсвічування 10 м кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-90° вбудовані мікрофон і динамік, двостороннє аудіо високої якості функція автотрекінгу віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro) вбудований детектор руху із виявленням руху до 10 м запис за детекцією руху на карту micro SD (до 128 Гб) живлення 5 В-1 А, блок живлення у комплекті пластиковий корпус робоча температура -10°C~+45°C розміри 78 - 70 - 118 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Кути повороту / нахилу | 350°/ 90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/4.3" CMOS |
| Живлення | DC 5 В |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 78 / 70 / 118 мм |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴







