2 Мп IP-відеокамера матриця 1-2.8" Sony IMX291 StarLight відеокодек: H.264-MJPEG фокусна відстань: f-2.8-12 мм (98°-35°) чутливість: 0.001 Люкс-F1.2, 0 Люкс з ІЧ роздільна здатність запису: 1920x1080, 704х576 - 25 к-с функції: WDR, HLC, BLC, день-ніч (ICR) ІЧ-підсвічування до 30 м клас захисту IP66 DC 12В±25%-5Вт, PoE (802.3af) габаритні розміри Ø 109 - 130 мм вага 695 гр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| stock_quantity | 2 |
| Вага | 695 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Робоча температура | -30 ~ +60 °C |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 468 ₴



