2Mp+2Mp автономна поворотна IP-відеокамера з підтримкою 4G, з сонячною панеллю та вбудованим акумулятором матриця 1-2.9″ CMOS роздільна здатність 2Mp+2Mp (1920*2160) ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 20 м відеокомпресія H.265 фіксований об’єктив f-4 мм, кут огляду 110° кути повороту-нахилу 355°-90° чутливість 0.1 Люкс@F2.0, 0 люкс з ІЧ керування через мобільний застосунок V380 стандарт бездротового зв’язку 4G LTE вбудований детектор руху з виявлення руху до 12 м живлення: DC 5 В-2 А (роз'єм живлення USB Type-C), сонячна панель потужністю 7.5 Вт та вбудована акумуляторна батарея ємністю 10000 мАг вбудовані мікрофон і динамік запис на microSD карту до 128 Гб ступінь захисту IP66 робоча температура -10°C~+60°C розміри камери 175 - 205 - 140 мм, панелі 170 - 5 - 240 мм вага 755 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху |
| Вага | 755 г |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 2 |
| Кути огляду камери | 110° |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Живлення | Сонячна панель 7.5 Вт, акумуляторна батарея 10000 мАг |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Камера 175 / 205 / 140 мм, панель 170 / 5 / 240 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп x2 (1920x2160) |
| Роздільна здатність | 2 МП x2 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 866 ₴




