2Mp вулична вологозахищена купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (2 світлодіоди) матриця 1-2.8" IMX307LQR + NVP2441H Starlight фіксований об'єктив f-2.8 мм роздільна здатність Full HD 1080p (1920x1080) чутливість 0.0001Lux-F1.2 (День), 0Lux-F1.2 з ІЧ OSD-меню механічний ІЧ-фільтр живлення DC12V-350mA ступінь захисту IP66 антивандальний металевий корпус колір корпусу чорний розміри Ø 97 - 66 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 350 мА |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488 ₴





