Мультисенсорна панорамна 2Mp x8 IP-відеокамера з відеоаналітикою (розпізнавання облич, виявлення людей-транспортних засобів, вхід-вихід із зони, перетин умовної лінії) матриця 1-2.8″ CMOS x8 кут огляду 2x180° (360°) кругове ІЧ-підсвічування 360°(H)x90°(V) в радіусі до 20 м відеокомпресія H.265-H.264 роздільна здатність 8 x 2 Mp (1920*1080) 0.008 Люкс день-ніч, 0.008 Люкс ч-б, 0 Люкс з ІЧ об’єктив f-3.3 мм мережа: RJ45 1000M ONVIF живлення AC24V, DC24V, PoE++ 1 аудіовхід - 1 аудіовихід 1 тривожний вхід - 1 вихід запис на microSD карту (до 256 Гб) ступінь захисту IP66 габаритні розміри: 273 - 180 мм вага 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x8 |
| Живлення | AC 24 В / DC 24 В / PoE |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x8 |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Тип підсвічування | ИК |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 530 ₴



