5Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-2.7″ CMOS роздільна здатність 5Mp (2592*1944) моторизований об’єктив f-2.8-12 мм кути огляду 96-28° горизонтальний, 70-21° вертикальний ІЧ-підсвічування до 50 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.002 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ 3 відеопотоки мережа: RJ45 100M ONVIF живлення DC12V-PoE, споживання 9 Вт 1 аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований мікрофон 1 тривожний вхід, 1 тривожний вихід запис на microSD карту (до 256 Гб) ступінь захисту IP67 габаритні розміри Ø 111.5 - 99.6 мм вага 0.66 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серія | E |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | ИК |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 777 ₴



