8Mp PTZ SpeedDome IP-відеокамера з AI функціями. Матриця 1-1.8″ CMOS роздільна здатність 8 Mp (3840*2160) моторизований об’єктив f-5.3-256 мм оптичний зум 50x, швидкість збільшення зуму 7 сек огляд 360°, швидкість обертання 180°-сек ІЧ-підсвічування до 500 м чутливість 0.0013 Люкс (F1.4, AGC увімк.) - 0 Люкс з ІЧ відеокомпресія H.265+ - H.265 - H.264+ - H.264 відеобітрейт: 32Kbps-16Mbps смарт функції: розпізнавання облич, детекція транспортних засобів, вторгнення у область, перетин лінії, smart tracking тривожні входи-виходи: 7-2 OSD-меню мережа: RJ45 10-100M порт RS485 P2P ONVIF 1 аудіовхід-1 аудіовихід живлення AC 24 В-DC 36 В- PoE++ MicroSD слот до 256 ГБ ступінь захисту IP67 габаритні розміри: Ø 278 - 443.5 мм вага 9.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 16Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Смарт трекінг |
| Аудіовиходи | Да |
| Вага | 9.4 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Живлення пристрою | DC 36 В, AC 24 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M, 1x RS485 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | Поворот |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Оптичний зум | 50x |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | AC 24 В / DC 36 В / PoE++ |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін) |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Розміри | Ø 278 / 443.5 мм |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Світлочутливість | 0.0013 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Фокусна відстань | 5.3-256 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 410 ₴



