Тепловізійна циліндрична IP-камера з роздільною здатністю 5MP (2592*1944)@25fps і фокусною відстанню 8 мм (кути огляду 38° горизонтальний, 27.5° вертикальний) матриця 1-2.7" CMOS тепловізор: роздільна здатність 640*512 пікселів, фокусна відстань 19 мм, кути огляду 22.9°x18.4°, розмір пікселя 12 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість NETD <35мк діапазон вимірювання температури від –20°C до +150°C, точність вимірювання ±8°C ІЧ-підсвічування до 50 м чутливість 0.02 люкс відеокомпресія H.265-H.264 бітрейт 128Kbps-8Mbps інтелектуальна відеоаналітика порти RJ45, RS485 аудіо: 1х аудіовхід, вбудований динамік тривожний вхід-вихід 4-4 світлова та звукова сигналізація запис на microSD карту (до 256 ГБ) живлення DC12V-PoE (802.3af), макс. споживання 9 Вт ступінь захисту IP66 розміри 278.3 - 100.2 - 88.7 мм вага 1.18 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Класифікація людина/транспортний засіб, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Вага | 1118 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кути огляду камери | 38° горизонтальний, 27.5° вертикальний |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Палітра | Black hot, Iron oxide red, Rainbow, White hot |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Кути огляду (Thermal) | 22.9°x18.4° |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 640 ₴



