8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-2.7″ CMOS роздільна здатність 8Mp (3840*2160) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 106.5° горизонтальний, 58.5° вертикальний LED-підсвічування до 30 м та ІЧ-підсвічування до 30 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.01 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF P2P живлення DC12V-PoE, макс. споживання 6.9 Вт 1 аудіовхід, вбудований мікрофон запис на microSD карту (до 256 ГБ) ступінь захисту IP67 габаритні розміри 167.6 - 75 - 74.6 мм вага 0.416 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 10Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | SMD, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| Вага | 416 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 106.5° горизонтальний, 58.5° вертикальний, 124° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпусу | CR15F |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Під'єднання | Дротове |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, HTTP, IPv4, IPv6, NTP, P2P, QoS, RTSP, UDP |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 167.6 / 75 / 74.6 мм |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 553 ₴



