5Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц) з подвійним підсвічуванням ІЧ+LED роздільна здатність запису 2880*1620 пікселів відеокодек H.265-H.264 об'єктив f-4 мм кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-90° ІЧ-підсвічування до 20 м + LED 15 м, повнокольорове зображення в нічному режимі (LED) виявлення руху на відстані до 12 м, детекція людини вбудований мікрофон та розмовний динамік, двостороннє аудіо віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCam Pro) запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини на карту micro SD (до 128 ГБ) живлення 12В-1.2А, блок живлення у комплекті, споживання 15 Вт робоча температура -20°C~+60°C клас захисту IP65 розміри 190 - 170 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 106 ° |
| Кути повороту / нахилу | 350°/ 90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 190/70 мм |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За годиною |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 393 ₴





