4Mp PTZ SpeedDome IP-відеокамера з функціями відеоаналітики матриця 1-2.7″ CMOS роздільна здатність 4 Mp (2560x1440) моторизований об’єктив f-4.8-120 мм кут повороту 360°, нахилу -10°~90°, швидкість обертання 0.1~200°-сек оптичний зум 25x, швидкість збільшення зуму 3.6 сек ІЧ-підсвічування до 160 м відеокомпресія H.264 - H.264+ - H.265 - H.265+ світлочутливість 0.01 Люкс (F1.65, AGC увімк.) - 0 Люкс з ІЧ аналітика: Smart tracking, вторгнення у зону, класифікація цілей, розпізнавання облич мережевий інтерфейс RJ45 100M ONVIF, SDK 1 аудіовхід - 1 аудіовихід 1 тривожний вхід - 1 вихід MicroSD слот до 256 ГБ живлення DC12V-PoE+ ступінь захисту IP66 габаритні розміри Ø 173 - 268 мм вага 2.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення транспортних засобів, Захист периметра, Зміна сцени, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Аудіовиходи | Да |
| Вага | 2.1 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Дальність підсвічування | 160 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | Поворот |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Оптичний зум | 25x |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | DC 12 В / PoE+ |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 173 / 268 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Сумісність | ONVIF, SDK |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 546 ₴



