4Mp зовнішня купольна IP-відеокамера макс. роздільна здатність запису 2560*1440, 1-30FPS-S об'єктив f-2.7-12 мм кут огляду 94°-35.7° матриця 1-3" 4MP CMOS Sensor чутливість: Color 0.05Lux@F1.2 B-W 0.005Lux@F1.2 ІЧ-підсвічування 30 м відеокодек H.264, H.265 запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини підтримка ONVIF, P2P простий віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок Linklemo) режим AP – точки доступу порт Ethernet 1*RJ45, 10-100M 10-100 Base-T живлення DC 12В (1А)-PoE споживана потужність 5 Вт ступінь захисту IP67 металевий корпус робоча температура -30°C~+60°C габаритні розміри Ø 135 - 100 мм вага 600 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Вага | 600 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 94°-35.7° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 135 / 100 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623 ₴








