5Мp вулична вологозахищена купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (2 світлодіоди) матриця 1-2.8" AHD-TVI-CVI-CVBS роздільна задтність 2560*1936 пікселів фіксований об'єктив f-2.8 мм чутливість 0.001 Lux OSD-меню механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус живлення DC12V-500mA габаритні розміри Ø 97 - 66 мм колір корпусу чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317 ₴





