4Mp IP-відеокамера Full Color з функціями аналітики матриця 1-2.9″ CMOS роздільна здатність 4Mp (2688*1520) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 99° горизонтальний, 53° вертикальний LED-підсвічування до 20 м, повнокольоровий режим зображення відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.0005 Люкс @F1.0, AGC увімкнено, 0 Люкс з LED 3 відеопотоки мережа: RJ45 100M ONVIF, P2P живлення DC12V-PoE, споживання 7 Вт 1 аудіовхід, вбудований мікрофон запис на microSD карту (до 512 ГБ) ступінь захисту IP67 габаритні розміри 167.6 - 75 - 74.6 мм вага 0.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Аудіовходи | Да |
| Вага | 400 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Модель корпусу | CR15F |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | NDAA |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Під'єднання | Дротове |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 167.6 / 75 / 74.6 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Серія | C4 |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴



