3Mp+3Mp автономна поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi, з сонячною панеллю, вбудованим акумулятором та LED-прожектором матриця 1-2.9″ CMOS роздільна здатність 6Mp (2304*2602) ІЧ-підсвічування до 15 м + LED-підсвічування до 15 м + прожектор 300 Вт (240 LED) відеокомпресія H.265 фіксований об’єктив f-4 мм *2, кут огляду 110° кути повороту-нахилу 355°-90° чутливість 0.1 Люкс@F2.0, 0 Люкс з підсвічуванням керування через мобільний застосунок V380 стандарт бездротового зв’язку Wi-Fi 2.4 ГГц (IEEE802.11b-g-n) та дротового Ethernet 10-100 Мбіт-с детекція руху та виявлення людини живлення: DC 5 В-2 А (роз'єм живлення USB Type-C), сонячна панель потужністю 15 Вт та вбудована акумуляторна батарея ємністю 20000 мА·год вбудовані мікрофон і динамік запис на microSD карту до 128 ГБ ступінь захисту IP66 робоча температура -10°C~+50°C розміри паковання 225 - 240 - 435 мм вага 3.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 1.5Mbps |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Вага | 3.8 кг |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 110° |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | Акумуляторна батарея 20000 мА·год, Сонячна панель 15 Вт |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 225 / 240 / 435 мм (паковання) |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (2304x2602) |
| Роздільна здатність | 3 МП x2 |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴



