
Автономна WiFi IP-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-04IB Black з підтримкою Tuya, f-3.6mm, на акумуляторних батареях
3 143 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц) роздільна здатність запису 1080P-25 fps на карту пам'яті Micro SD до 64 ГБ (карта не входить до комплекту) фокусна відстань 3.6 мм кут огляду 110° ІЧ-підсвічування до 10 м вбудований PIR-датчик руху двостороннє аудіо високої якості режим точки доступу (AP Hot Spot) віддалений моніторинг на смартфонах iOS, Android (застосунок TuyaSmart) запис-відправлення push-повідомлень про детекцію руху живлення через роз'єм micro USB (5 В) або автономне живлення від 4-х акумуляторів 18650 Li-ion, які йдуть у комплекті (максимальна автономна робота до 12 місяців за умови 15-секундної активації до 15 разів на день підзарядка акумуляторів: USB 5 В або зарядний пристрій) споживання 160 мкА у режимі очікування, 170 мА у робочому режимі ступінь захисту IP66 пластиковий корпус ABS робоча температура: -20°C~55°C розміри 110 - 50 - 60 мм вага 350 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Вага | 350 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 110° |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик ABS |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 5 В, Літієва батарея 18650 – 4 шт. |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 110 / 50 / 60 мм |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Світлочутливість | 1 Люкс |
| Спрацювання за подією | За рухом, За годиною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 143 ₴










