
IP-відеокамера з WiFi 2Mp+2Mp Light Vision VLC-4482WI(Camhi Pro) f-3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
3 307 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2Mp+2Mp вулична панорамна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц) та Ethernet роздільна здатність запису 3840*1080 пікселів відеокодек Smart H.264 подвійна оптика з об’єктивами f-3.6 мм та горизонтальним кутом огляду 155° матриця 1-2.9" CMOS нічне бачення: повноколірне LED до 20 м, інфрачервоне до 30 м та «розумне» вбудований мікрофон та розмовний динамік віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CamHipro) порт Ethernet RJ45 10-100M детекція руху та виявлення людини запис на карту microSD (до 128 ГБ) або у хмару живлення DC 12 В ступінь захисту IP66 габаритні розміри 255 - 190 мм, антени 145 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | 155° горизонтальний, 55° вертикальний |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Розміри | 255 / 190 мм |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (3840x1080) |
| Роздільна здатність | 2 МП x2 |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 307 ₴










