
IP PTZ-відеокамера з WiFi 8Mp+8Mp Light Vision VLC-9284WI10Z-2C (Camhi Pro) f-3.6mm+8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
4 098 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
8Mp+8Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц і 5.8 ГГц), з подвійним об’єктивом і подвійним підсвічуванням об’єктив 3.6 мм + 8 мм роздільна здатність запису 3840*2160 x2 кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90° ІЧ-підсвічування до 30 м + LED-підсвічування до 30 м віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CamHipro) детекція руху, виявлення людини, автотрекінг вбудований мікрофон та розмовний динамік запис за детекцією на карту microSD (до 128 ГБ) живлення 12 В-1 А робоча температура -10°C~+55°C клас захисту IP66 габаритні розміри 145 - 140 мм, антени 96 мм, кріплення 62 - 70 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 145 / 140 мм |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) x2 |
| Роздільна здатність | 8 МП x2 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 + 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 098 ₴










