IP-відеокамера з 1/2.9" CMOS матрицею. Роздільна здатність 2 Мп (1920x1080) / 25fps. Світлочутливість 0.008Lux, 0Lux з ІЧ. ІЧ підсвічування 30м. H.264/H.264+/H.265/H.265+/JPEG/AVI. Варіофокальний об'єктив 2.8-12мм. Живлення DC12V/PoE. Захист IP67. Корпус: метал. Розміри 119х98мм
Тип пристрою
IP-відеокамера
Дальність підсвічування, м
30
Фокусна відстань, мм
2.8–12
Роздільна здатність камери
2 Мп (1920x1080)
Матриця
1/2.9" CMOS
Кількість потоків
3
Інтерфейсні порти
RJ-45 (10/100Base-T)
Матеріал
метал
Колір
білий
Компресія відео
H.264, AVI, H.265, H.265+, H.264+
Швидкість запису
25fps
Тип встановлення
зовнішнє
Сумісність
ONVIF
Мережеві протоколи
TCP/IP, UPnP, RTSP, SMTP, NTP, DHCP, DDNS, PPPoE, P2P, HTTP, HTTPS, RTP, RTCP, ICMP, DNS
Напруга живлення / джерело живлення
DC 12 В / PoE
Комплектація
видеокамера, элементы крепления, СD диск, инструкция
Тип корпусу
купол
Тип об’єктива
варіофокальний
Тип і діапазон підсвічування
ІЧ до 30 м
Роздільна здатність, Мп
2
Живлення
DC 12V / PoE
Ступінь захисту
IP67
Робоча температура, °C
-20 ~ +60
Чутливість, Люкс
0.008
Підтримка PoE
є
Стандарт PoE
IEEE 802.3af
Струм споживання, мА
750
Розміри, мм
119 х 98
Вага, г
800
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Купольні |
| Відеостиснення | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | До 30 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 м |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна освітленість | 0.01 |
| Живлення | DC 12В |
| Робоча температура | -30°C +50°C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Тип | Дротові |
| Тип підсвічування | ИК |
| Встановлення | Вулична |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675 ₴


