Безперебійний блок живлення імпульсний, вихід: +1214.2В/5А, клемник; вхід: ~100240В, клемник; металевий корпус із кришкою та замком; стабілізація напруги, захист від глибокого розряджання. Возможна установка аккумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah. Розміри: 225х195 х80мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC100-240V |
| Вихідна напруга | DC12-14V |
| Вихідний струм | 5A |
| Діапазон температур | -20°C ~ +60°C |
| Комплектація | блок безперебійного живлення. бокс. ключі |
| Розміри. мм | 225х195х80 |
| Тип вироби | безперебійний блок живлення |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


