Лінійні інтерактивні моделі ДБЖ забезпечують захист від відключення електроенергії, пошкоджень від перенапруг, втрати даних та багато іншого. Лінійна інтерактивна серія виділяється своєю зручною роботою, високим рівнем продуктивності та безпекою завдяки вбудованому мікропроцесорному блоку управління. Захистіть себе від втрати даних та пошкодження пристроїв дому та офісу. Зберігайте свої пристрої з функцією AVR, яка завжди автоматично забезпечує потрібну напругу та запобігає перенапрузі. Ця серія ДБЖ оснащена додатковими функціями безпеки, захистом від перевантаження, захистом від розрядження та перезарядкою, а також функцією холодного пуску та енергозбереженням. З системою USV втрати даних та збитки - це минуле.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Час повного заряджання, хв | 480 |
| Вхід | CEE 7/4 «Schuko» |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 (+/- 10%) |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Додатково | світлодіодний індикатор |
| Ємність батареї | 7 |
| Захист | звукова сигналізація |
| Інтерфейс | RJ45 |
| Макс. вихідна потужність | 600 |
| Розміри (ВхШхГ) | 285 x 202 x 90 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Чорний |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 527 ₴





