контролер на 4 двері. 8 кардридерів (RS-485) або 4 кардридери Wiegand. Входи: 21 (4x — датчики дверей, 8х — програмованих входів, 4х — кнопки, 4х — геркона, 1х — несанкціонований доступ) Виходи: 8 релейних виходів (4х — двері, 4х — тривога). Інтерфейси: TCP-IP, RS-485, Wiegand. темп. експ.-20 C — + 65 C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | Стан джерела живлення |
| Інтерфейс під'єднання | RS-485 |
| Інтерфейс зв'язку | TCP/IP |
| Інтерфейси виходу | Реле блокування x4 |
| Кількість дверей | 4 |
| Пам'ять | Карты |
| Споживана потужність | ≤100W залежно від навантаження |
| Процесор | 32-бітний високошвидкісний процесор |
| Робоча температура | 20 °C - +65 °C |
| Розміри | 373 × 345 × 98 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 130 ₴


