Мережевий контролер доступу на 2 двері. 3x — RS-485, 2х — Wiegand, 2x — тривога вхід-вихід, 2х — кнопка виходу, 2х — статус дверей, 2х — контроль замка. пам'ять: користувачів 100 000, відбитків 3 000, карт 100 000, подій 500 000 Функції: сигналізація розкриття картридера, сигналізація вторгнення, сигналізація тайм-аута дверного датчика, сигналізація перевищення порогового значення незаконної карти та сигналізація неправильного пароля DC 12 В, PoE IP20, IK04 155 х 106 х 50 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Інтерфейси введення | 3x - RS-485 |
| Інтерфейси виходу | 2х — статус дверей |
| Кількість дверей | 2 |
| Пам'ять | користувачі |
| Живлення | DC 12В |
| Споживана потужність | 13 Вт PoE; 25 Вт DC 12 В |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | 155×106×50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 074 ₴


