Висококласний контролер доступу обладнаний потужним процесором із алгоритмами глибокого навчання. Він також підтримує режими розблокування, включно з картами, паролів та їх комбінацією. 2,4-дюймовий РК-екран із роздільною здатністю 240 × 320. IC-карта, ID-карта та технологія NFC. Підтримка ПК-мобільного вебклієнта. Підтримка онлайн-оновлення та оновлення через USB. Функція дверного дзвінка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований зчитувач | IC, ID карты, NFC |
| Інтерфейс зв'язку | RJ-45 100 Мбіт/с |
| Інтерфейси введення | вхід тривоги, дверний дзвінок, кнопка виходу, статус дверей, замок |
| Інтерфейси виходу | тривожний вихід |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Пам'ять | 30 000 користувачів/карт/паролей, 150 000 подій |
| Живлення | 12 В DC, 1 A |
| Під'єднання зчитувачів | 1 × RS-485, 1 × Wiegand |
| Робоча температура | –30 °C - +65 °C |
| Розміри | 183 × 80 × 25.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 740 ₴


