Некерований гігабітний PoE-комутатор Cudy GS1010PE оснащений 8 портами PoE+ 10/100/1000M, 2 портами Uplink 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE до 100 м.
Застосування
Комутатор PоE Cudy GS1010PE призначений для побудови мереж середнього масштабу та передачі даних. Дозволяє легко розширити мережу в місцях, де немає ліній електропередач або розеток, і підходить для підключення таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони та інші. Підходить для встановлення у бізнес-центрах, громадських установах, готелях, офісах тощо.
Ключові властивості
PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE+ 10/100/1000M, 2 порти Uplink 1000M.
Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один порт максимально подається 30 Вт.
Дальність передачі досягає 100 м (100 Мбіт/канал).
Просте встановлення Plug&Play, не потребує попередніх налаштувань.
Панель індикації для моніторингу робочого стану та аналізу несправностей.
Живлення AC 100~240 В.
Підтримує декілька видів встановлення: в стійку / на стіну / настільне.
Безвентиляторний корпус для безшумної роботи, виготовлений з металу, міцний і довговічний з тривалим терміном служби, забезпечує краще розсіювання тепла, підходить для більшості середовищ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| POE | Да |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Вихідна напруга | 48-55 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м |
| Кількість портів | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний, Настінний |
| Потужність | 120 Вт |
| Живлення | 100-240 В |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 222 / 163 / 40 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 185 ₴







