Некерований 24-портовий гігабітний комутатор 24 порти 10-100-1000Mbps, що підтримують Auto MDI-MDIX стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab дальність передачі до 100 м (100 Мбіт-канал), до 250 м (10 Mбіт-канал) у режимі Extend для 1-22 портів режим VLAN (1-22 порти) живлення 100-240 В, споживання 15 Вт, блок живлення вбудований монтаж настільний - 11-дюймова стійка робоча температура 0°C~+40°C розміри 280 - 180 - 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Кількість портів | 24 |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Живлення | 100-240 В |
| Пропускна здатність | 48 Гбіт/с |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 180 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 682 ₴


