Гігабітний комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA оснащений 24 портами PoE 10/100/1000Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-портами 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 300 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 130 м.
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2224S1-PGA призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 24 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2224S1-PGA
Пристрій має інтелектуальну функцію Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
Ключові властивості
PoE-комутатор має 28 портів, з них 24 порти PoE 10/100/1000Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-порти 1000Mbps.
Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
Загальна потужність комутатора становить 300 Вт, на один канал подається 30 Вт.
Дальність передачі досягає 130 м.
Пропускна здатність становить 56 Гб/с.
Таблиця MAC-адрес 8K.
Порти 1-24 підтримують функцію Watchdog.
Живлення AC 100~240 В.
Комутатор має блискавкозахист 6KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
Можливе настільне встановлення або у стійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Set Product as New from Date | 2024-03-26 00 |
| Set Product as New to Date | 2024-04-26 00 |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передавання | 130 м |
| Кількість портів | 28 |
| Потужність | 300 Вт |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Пропускна здатність | 56 Гбіт/с |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 512 ₴



