Комутатор PоE TVT TD-B2208S1-PGU оснащений 8 портами PoE 10/100Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 120 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2208S1-PGU призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 8 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2208S1-PGU
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
VLAN – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink для безпечної передачі даних.
Режим адаптивної передачі на далеку відстань – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
PoE-комутатор має 10 портів, з них 8 портів PoE 10/100Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps.
Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
Загальна потужність комутатора становить 120 Вт, на один канал подається 30 Вт.
Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
Пропускна здатність становить 5.6 Гб/с.
Таблиця MAC-адрес 2K.
Порти 1-8 підтримують режим дальньої передачі до 250 м, VLAN ізоляції.
Порти 1-8 підтримують функцію Watchdog.
Живлення AC 100~240 В.
Комутатор має блискавкозахист 4KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
Пристрій призначений для настільного встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100M) |
| Set Product as New from Date | 2024-03-26 00 |
| Set Product as New to Date | 2024-04-26 00 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Кількість портів | 10 |
| Потужність | 120 Вт |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Пропускна здатність | 5.6 Гбіт/с |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 195 / 130 / 40 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴






