Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS оснащений 16 портами PoE 10/100Mbps, а також 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-портом 1000Mbps. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Загальна потужність 250 Вт, 30 Вт на 1 порт. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал).
Застосування
Комутатор PоE TVT TD-B2216S1-PGS призначений для побудови мереж та передачі даних середнього масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 16 мережевих камер, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора TVT TD-B2216S1-PGS
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
Режим адаптивної передачі на далеку відстань – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
PoE-комутатор має 19 портів, з них 16 портів PoE 10/100Mbps, 2 порти Uplink 10/100/1000Mbps і 1 SFP-порт 1000Mbps.
Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+ / 3,6-.
Загальна потужність комутатора становить 250 Вт, на один канал подається 30 Вт.
Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал).
Пропускна здатність становить 9.2 Гб/с.
Таблиця MAC-адрес 8K.
Порти 1-16 підтримують режим передачі на далеку відстань до 250 м та функцію Watchdog.
Живлення AC 100~240 В.
Комутатор має блискавкозахист 6KV та захист від електростатичного розряду 8KV.
Можливе настільне встановлення або у стійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100M) |
| Set Product as New from Date | 2024-03-26 00 |
| Set Product as New to Date | 2024-04-26 00 |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Кількість портів | 19 |
| Потужність | 250 Вт |
| Живлення | AC 100-240 B |
| Пропускна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 758 ₴





