Керований (L2) 11-портовий гігабітний комутатор PoE 8 портів RJ45 10-100-1000M PoE, 2 SFP-порти 1000Mbps, 1 консольний порт RJ45 бюджет PoE 120 Вт, 30 Вт на 1 порт PoE стандарт PoE 802.3af-at таблиця MAC-адрес 8K VLAN 4096 значень підтримка режимів VLAN (ізоляції) для 1-6 портів, Extend для 7-8 портів, функції Watchdog підтримка WEB, TELNET, CLI, SNMP, RMON керування, ідентифікації AAA живлення 100-240 В монтаж настільний - стійка 1U робоча температура -20°C~+50°C безвентиляторний металевий корпус
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | Да |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Кількість портів | 11 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Потужність | 120 Вт |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Живлення | 100-240 В |
| Пропускна здатність | 20 Гбіт/с |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Стандарт PoE | 802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3,802.3i,802.3u,802.3ab/z/ad,802.3x,802.1ab,802.1p,802.1q,802.1x,802.1d,802.1s,802.1w |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 652 ₴





