Некерований 12-портовий гігабітний комутатор PoE+ 8 портів RJ45 10-100-1000M PoE+, 2 порти RJ45 10-100-1000 Uplink, 2 гігабітні порти SFP Uplink бюджет PoE 120 Вт, 30 Вт на 1 PoE-порт стандарт PoE 802.3af-at підтримка режиму Extend для портів 7-8 з дальністю передачі до 250 м живлення 100-240 В робоча температура -10°C~+50°C безвентиляторний металевий корпус розміри 220 - 161 - 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| POE | Да |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність передавання | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Кількість портів | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 120 Вт |
| Живлення | 100-240 В |
| Пропускна здатність | 24 Гбіт/с |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 220 / 161 / 44 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Тип пристрою | PoE-комутатор |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 442 ₴


