Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Діапазон вхідної напруги | 120 - 276 В |
| Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | подвійне перетворення |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Ефективна вихідна потужність | 6000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 458 ₴







